CİALİS JEL

cialisjel100 - CİALİS JEL

Cialis 100mg oral jel, erkeklerin iktidarsızlık problemleri için kullanılan jel şeklindeki performans ürünüdür. Cinsel ilişkinizdeki sıkıntılar baya can sıkıcı olduğunda bir adet Oral Jel Cialis almanız kafi olacaktır. Yeni bir buluş olan jel şeklindeki penis sertleştirici ilaca en uygun fiyatlara sitemizden sipariş verebilirsiniz. Ürün kutusu içeriğinde 7 adet tek kullanımlık jel vardır. Her biri farklı egzotik meyve aromalarıyla zenginleştirilmiştir. Kolay kullanımı ile birçok erkek tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde Partneriniz ile ilişkinizi uzatmak için bu üründen aşağıdaki formu doldurarak sipariş verebilirsiniz.

hemen siparis verin - CİALİS JEL

Bilgi ! Sitemiz üzerinden saat 16:30’a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir. Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Bilgi !Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda, Sorularınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  0535 399 34 69 numaralı telefondan 09:30 – 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.