Cinsel Hayatını Renklendir

cinsel yasami renklendir - Cinsel Hayatını Renklendir
  1. Partnerinizle sık sık göz kontağı kurun

Anlamlı bakışlar buz dağının yalnız görünen kısmıdır ve partnerinize daha derinlerde yer alan düşüncelerinizi okutabilecek güce sahiptir. Unutmayın, ilişkilerde çoğu kez ilk kıvılcımı ateşleyen şey göz kontağıdır ve karşılıklı bakışmalar görünmüş olduğunden çok daha derin anlamlar taşır..

  1. Partnerinizi ne kadar seksi bulduğunuzu kendinize devamlı hatırlatın.

Günleriniz büyük bir mümkünlıkla hiç de seksi olmayan bir yığın sorumlulukla dolu ve partnerinizin de aynı işlerle meşgul olduğunu bildiğiniz için sonsuz bir döngüye girmiş durumdasınız. Şimdi bir kaç dakikalığına kafanızı sorumluluklarınızdan kaldırın ve seksi partnerinizi çalışırken değil yumuşacık yatağınızda size sarılırken hayal edin, bu onu size daha yakın hissettirecektir.

  1. Kişisel bir “seni istiyorum” sinyali belirleyin

Kulağınızla gelişigüzel oynamanız veya gözlerinizi kırpıştırmanız etrafınızdakiler için hiç bir anlam ifade etmeyebilir ancak partneriniz ve siz bunun ne anlama geldiğini çok iyi biliyorsunuz ki! Toplulukta birbirinize gönderdiğiniz bu ufak gizli mesajlar duygularınızı harekete geçirebilecek arayışlarınıza büyük çözümler sunabilir.

  1. Duygularınızı harekete geçirebilen bir uyarmacı edinin.

Hepimizin hafızasında gördüğümüzde duyularımızı harekete geçiren sıcak bir film sahnesi yahut seksi duygular çağrıştıran bir parfüm kokusu vardır. Duyularınızı bu yolla harekete geçirdikten derhal sonra partnerinizle yan yana gelin ve bu duygu yoğunluğunun yarattığı atmosferin keyfini çıkarın. Unutmayın, o anda sizi doruklara çıkarabilecek tek insan yanıbaşınızda duran partneriniz.

  1. Konuşulduğunda yalnızca ikinizin anlayabileceği bir dil yaratın.

Buna vücudunuzun bölümlerini isimlendirmekle başlayabilirsiniz! Böylelikle kalabalık bir ortamda sıkıldığınızda “ufak oyuncak ayınızı” ne kadar özlediğinizi rahatça belirtebilirsiniz. Evet, bu birazcık aptalca görünüyor olabilir sadece başkalarına saçma sapan gelen bir şeye yalnızca ikinizin kahkahalarla gülmesi cinsel çekiminizi arttırır. Birlikte gülebilmek sağlıklı bir ilişkinin önemli bir göstergesidir.

  1. Yatağa partnerinizle hem de girmeye çalışın.

Yarattığınız fırsatlar cinsel yaşamınızı ayakta tutmanız açısından çok önemlidir. Biriniz erken yatmaktan hoşlanırken diğeriniz gece kuşu olabilirsiniz fakat bunun cinsel yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin. Tv, bilgisayar ya da en heyecanlı yerinde kaldığınız kitap partneriniz uyuyana kadar sizi bekleyebilir.

Cinsel hayatınızı Renklendirmek İçin Öneriler

  1. Öngörülebilirlik seksi değildir, sürprizlerle dolu olun.

Otomobille kırmızı ışıkta durmak kimse için özel ya da alışılmışın haricinde bir durum değildir fakat bu anlardan birini partnerinizi öperek değerlendirmeniz onun hafızasında uzun süre unutamayacağı bir sürpriz olarak yer edinecektir.

  1. Hislerinizi açıkça belirtmekten çekinmeyin.

Sex hakkında konuşmak bazı insanoğlu için utandırıcı olabilir ancak partnerinize seks esnasında hoşlandığınız veya hoşlanmadığınız şeylerden bahsetmeniz cinsel ilişkinizin kalitesi açısından örutubet taşır. Partnerinizin ne süre, hangi türdeki dokunuşlarla sizi etkilediğini keşfetmesine yardımcı olmanız ilişkinizden daha çok doygunluk olmanızı sağlar.

  1. Kimi zaman duşa beraber girmeyi deneyin. Sıcak suyun ve aromatik yağların bir araya ulaştığında karşı konulamaz bir atmosfer yaratmasının yanı sıra banyo, mutfak, çalışma odası şeklinde farklı yerlerde birlikte süre geçirmek ilişkinizi monoton olmaktan kurtaracaktır.
  2. Yatağa çıplak girin

Kışkırtıcı bulunduğunu planladığınüz dantelli, seksi geceliklerinize aslen ihtiyacınız olmadığını biliyor muydunuz? Unutmayın, vücudunuz en seksi giysinizdir. Sadece siz gene de partnerinizin sizi seksi çamaşırlar içinde daha çekici bulduğunu düşünüyorsanız bildiğiniz yolda ilerleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir