GECİKTİRİCİ SPREY

Viga 50000 Geciktirici Sprey Geciktiric 50ec 1024x1024 - GECİKTİRİCİ SPREY

Viga sprey Almanya’da üretilen ve 9 yıldır Türkiye’de satışı gerçekleştirilen geciktirici spreydir.Uluslar arası sertifikalara sahip olan Viga Geciktirici Sprey, Türkiye’de sağlık bakanlığı kozmetik daire başkanlığının onayıyla erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin kullanımına sunulmuştur.Viga sprey’in diğer geciktirici spreylerden en mühim farklarından bir kaçı ;Viga sprey İçerisinde bulunan E-Vitamini sayesinde penis derisine zarar vermez ve arzuyu daha fazla hissetmenize yardımcı olur.İçerisinde paraben içermez ve tamamen organik olarak üretilmiş, el değmeden ambalajlanmıştır.TSE ve iSO belgelerine sahiptir.1 kutusu 30 ML olarak üretilmiştir ( Yaklaşık olarak 60 defa kullanabilirsiniz .Avrupa’dan getirilen tek resmi geciktirici spreydir.

hemen siparis verin - GECİKTİRİCİ SPREY

Bilgi ! Sitemiz üzerinden saat 16:30’a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir. Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Bilgi !Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda, Sorularınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  0535 399 34 69 numaralı telefondan 09:30 – 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.