PERFORMANS BAL

royal honey - PERFORMANS BAL

6 yılın sonunda ortaya çıkarttığımız bu muhteşem ürünün işe yarıyor olması ve yaklaşık 5,000,000 kişi tarafından kullanılan (son uluslararası satış istatistikleri) erkek tarafından %92 olumlu geri bildirim alınmış olması tarif edilebilir bir his değil…Uzak Doğuda yüzyıllarca kullanılan Royal Honey in aktif maddesi olan ( Keşiş Külahı) Cinsel gücünü ve dayanıklılığını doğal yöntemlerle serbest bırakarak işlev göstermektedir. Afrodizyak özelliğinde Icariin adlı aktif madde içerir İcariin tıpkı Viagra’ nın yaptığı gibi PDE-5′ in vücutta kalmasına yardımcı olur.Aynı zamanda keşişkülahı penis içerisindeki damar dokularının (corpora cavernova) çoğalmasını ve bu sayede büyümesini sağlar.Biz ise keşişkülahı’nın bu özelliğinden yola çıkarak ürettiğimiz formül sayesinde ROYAL HONEY’de PENİS BÜYÜMESİNİ TAM 4 KATINA ÇIKARMAKLA BİRLİKTE EREKSİYON SÜRESİNİ 45 DK DAHA UZUN SÜRMESİNİ SAĞLADIK! Piyasada satılan penis büyütücüler ve ereksiyon geciktiriciler arasında en etkilisi tartışmasız ROYAL HONEY’dir.

hemen siparis verin - PERFORMANS BAL

Bilgi ! Sitemiz üzerinden saat 16:30’a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir. Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Bilgi !Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda, Sorularınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  0535 399 34 69 numaralı telefondan 09:30 – 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.